Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41828A6108M
B41828A6108M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41828A6108M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41828A6108M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41828A6108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4138 pcs Tietolomake B41828_43828 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41828
Ripple Current @ Low Frequency 1.085A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41828A6108M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF