Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41828A9157M
B41828A9157M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41828A9157M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41828A9157M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41828A9157M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5568 pcs Tietolomake B41828_43828 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B41828
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41828A9157M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose