Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41858C9187M008
B41858C9187M008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41858C9187M008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41858C9187M008
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41858C9187M008 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5763 pcs Tietolomake B41858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B41858
Ripple Current @ High Frequency 1.009A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 159 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 561 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 561 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset Automotive