Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41858C9337M9
B41858C9337M9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41858C9337M9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41858C9337M9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3600 pcs
Product parameter
Osa numero B41858C9337M9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57400 pcs Tietolomake B41858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41858
Ripple Current @ High Frequency 1.546A @ 100kHz Arvioinnit -