Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41858E5228M000
B41858E5228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41858E5228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41858E5228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2100 pcs
Product parameter
Osa numero B41858E5228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85421 pcs Tietolomake B41858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41858
Ripple Current @ High Frequency 2.381A @ 100kHz Arvioinnit -