Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41866C7107M000
B41866C7107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41866C7107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41866C7107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero B41866C7107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 464809 pcs Tietolomake B41866 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja B41866
Ripple Current @ High Frequency 297mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41866C7107M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 573 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 646 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 646 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 100µF