Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41866C8187M000
B41866C8187M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41866C8187M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41866C8187M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B41866C8187M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 265443 pcs Tietolomake B41866 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B41866
Ripple Current @ High Frequency 652mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41866C8187M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 244 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 240 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 240 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 180µF