Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41888C6278M000
B41888C6278M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41888C6278M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41888C6278M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B41888C6278M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62732 pcs Tietolomake B41888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41888
Ripple Current @ High Frequency 4A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200