Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41888C8188M000
B41888C8188M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41888C8188M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41888C8188M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B41888C8188M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59521 pcs Tietolomake B41888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41888
Ripple Current @ High Frequency 2.708A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41888C8188M
B41888C8188M-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 34 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF