Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41895B7228M000
B41895B7228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41895B7228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41895B7228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
Product parameter
Osa numero B41895B7228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86138 pcs Tietolomake B41895 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41895
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 495-5800
B41895B7228M
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 24 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 2200µF