Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41896C5188M000
B41896C5188M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41896C5188M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41896C5188M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2100 pcs
Product parameter
Osa numero B41896C5188M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85531 pcs Tietolomake B41896 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B41896
Ripple Current @ High Frequency 3.34A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200