Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41896C6158M000
B41896C6158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41896C6158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41896C6158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero B41896C6158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78024 pcs Tietolomake B41896 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41896
Ripple Current @ High Frequency 3.84A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200