Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41896D7107M000
B41896D7107M000
B41896D7107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41896D7107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41896D7107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B41896D7107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 248174 pcs Tietolomake B41896 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B41896
Ripple Current @ High Frequency 680mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200