Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43231E2477M000
B43231E2477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43231E2477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43231E2477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43231E2477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42420 pcs Tietolomake B41231, B43231 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43231
Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.069A @ 20kHz