Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43252A5476M000
B43252A5476M000
B43252A5476M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43252A5476M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43252A5476M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B43252A5476M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 107349 pcs Tietolomake B41252, B43252 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43252
Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz Arvioinnit -