Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43252E2477M000
B43252E2477M000
B43252E2477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43252E2477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43252E2477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B43252E2477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42113 pcs Tietolomake B41252, B43252 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43252
Ripple Current @ Low Frequency 1.56A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.418A @ 20kHz