Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305A2477M000
B43305A2477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305A2477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305A2477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Osa numero B43305A2477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47097 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43305A2477M
B43305A2477M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 370 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305A2567M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Varastossa:39704
B43305A2397M Image
  • Osa#:B43305A2397M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP