Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305A2567M80
B43305A2567M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305A2567M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305A2567M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Osa numero B43305A2567M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34460 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 1.95A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43305A2567M 80
B43305A2567M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 310 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305A2567M
  • valmistajat:EPCOS