Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305A5127M62
B43305A5127M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305A5127M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305A5127M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Product parameter
Osa numero B43305A5127M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33699 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43305A5127M 62
B43305A5127M062
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.59 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305A5157M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP