Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305A9826M62
B43305A9826M62
B43305A9826M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305A9826M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305A9826M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43305A9826M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44298 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 720mA @ 100Hz Arvioinnit -