Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305E2108M82
B43305E2108M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305E2108M82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305E2108M82
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero B43305E2108M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15604 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 3.08A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43305E2108M 82
B43305E2108M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 180 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305E2128M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP