Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305E2397M62
B43305E2397M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305E2397M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305E2397M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43305E2397M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39103 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43305E2397M 62
B43305E2397M062
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 440 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 320 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 320 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305E2337M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
  • Varastossa:42187
  • Osa#:B43305E2397M
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:49166
  • Kuvaus:CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP