Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43305G2108M60
B43305G2108M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43305G2108M60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43305G2108M60
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43305G2108M60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12669 pcs Tietolomake B43305 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43305
Ripple Current @ Low Frequency 2.39A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43305G2108M 60
B43305G2108M060
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 180 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43305G2128M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
  • Varastossa:12429
  • Osa#:B43305F2827M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP