Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43310A9688M000
B43310A9688M000
B43310A9688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43310A9688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43310A9688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43310A9688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1227 pcs Tietolomake B43310, B43330 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43310
Ripple Current @ Low Frequency 14.6A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-3660
B43310A9688M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.102" (155.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF