Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A5688M000
B43455A5688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A5688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A5688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 648 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A5688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 648 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43455
Ripple Current @ Low Frequency 15.7A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43455A5688M
B43455A5688M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 19 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43455A5568M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW