Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43456A4828M003
B43456A4828M003
B43456A4828M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43456A4828M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43456A4828M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 645 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43456A4828M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 645 pcs Tietolomake B43456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43456
Ripple Current @ Low Frequency 20A @ 100Hz Arvioinnit -