Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43456A5338M007
B43456A5338M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43456A5338M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43456A5338M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43456A5338M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1105 pcs Tietolomake B43456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43456
Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz Arvioinnit -