Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43458A4159M003
B43458A4159M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43458A4159M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43458A4159M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 444 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B43458A4159M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 444 pcs Tietolomake B43456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43458
Ripple Current @ Low Frequency 34A @ 100Hz Arvioinnit -