Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43458A9228M000
B43458A9228M000
B43458A9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43458A9228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43458A9228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43458A9228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2735 pcs Tietolomake B43456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm) Sarja B43458
Ripple Current @ Low Frequency 8A @ 100Hz Arvioinnit -