Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43501A9127M007
B43501A9127M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43501A9127M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43501A9127M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43501A9127M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 46928 pcs Tietolomake B43501 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43501
Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43501A9127M 7
B43501A9127M7
B43501A9127M7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 890 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 550 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 550 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 120µF