Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504A0187M002
B43504A0187M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504A0187M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504A0187M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43504A0187M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23424 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43504A 187M 2
B43504A187M2
B43504A187M2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 890 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 750 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF