Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504A2277M007
B43504A2277M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504A2277M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504A2277M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43504A2277M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48288 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 100Hz Arvioinnit -