Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504A2687M82
B43504A2687M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504A2687M82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504A2687M82
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero B43504A2687M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25299 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43504A2687M 82
B43504A2687M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 230 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 2.055" (52.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose