Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504E0107M000
B43504E0107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504E0107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504E0107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43504E0107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37902 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43504E 107M
B43504E107M
B43504E107M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.6 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35 Ohm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43504D9227M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP