Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504E227M62
B43504E227M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504E227M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504E227M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43504E227M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18524 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 100Hz Arvioinnit -