Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504E2567M87
B43504E2567M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504E2567M87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504E2567M87
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero B43504E2567M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24059 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 1.63A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43504E2567M 87
B43504E2567M087
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 280 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose