Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43505A9227M80
B43505A9227M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43505A9227M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43505A9227M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43505A9227M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19483 pcs Tietolomake B41505_43505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43505
Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43505A9227M 80
B43505A9227M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 500 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.661" (42.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose