Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43508A2567M67
B43508A2567M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43508A2567M67 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43508A2567M67
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43508A2567M67 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32592 pcs Tietolomake B43508 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43508A2567M 67
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 280 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose