Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43508A5127M87
B43508A5127M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43508A5127M87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43508A5127M87
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43508A5127M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25340 pcs Tietolomake B43508 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43508
Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43508A5127M 87
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.44 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.02 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.02 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose