Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43508F2687M60
B43508F2687M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43508F2687M60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43508F2687M60
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43508F2687M60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19575 pcs Tietolomake B43508 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.84A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43508F2687M 60
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 230 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43508F2827M2
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Varastossa:18387
  • Osa#:B43508F2567M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP