Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43509A5337M000
B43509A5337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43509A5337M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43509A5337M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43509A5337M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17685 pcs Tietolomake B43509 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43509
Ripple Current @ Low Frequency 1.66A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43509A5337M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 450 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43508H2687M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP