Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43510A0128M000
B43510A0128M000
B43510A0128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43510A0128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43510A0128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43510A0128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3600 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43510
Ripple Current @ Low Frequency 5.54A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43510A 128M
B43510A128M
B43510A128M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 140 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF