Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511E0827M000
B43511E0827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511E0827M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511E0827M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero B43511E0827M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4544 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 100Hz Arvioinnit -