Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43520B9128M000
B43520B9128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43520B9128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43520B9128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43520B9128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4479 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43520
Ripple Current @ Low Frequency 5.54A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 5 Lead Muut nimet B43520B9128M
B43520B9128M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 65 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.913" (74.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF