Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43525A5827M000
B43525A5827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43525A5827M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43525A5827M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 450V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43525A5827M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5727 pcs Tietolomake B43515, B43525 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43525
Ripple Current @ Low Frequency 3.24A @ 100Hz Arvioinnit -