Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A2687M000
B43540A2687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A2687M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A2687M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A2687M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24845 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 2.58A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A2687M
B43540A2687M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 160 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF