Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A9107M80
B43540A9107M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A9107M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A9107M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
460 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A9107M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37999 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A9107M 80
B43540A9107M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 760 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.071" (27.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 640 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 640 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43540A9127M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
  • Varastossa:47131
  • Osa#:B43540A9127M
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:40878
  • Osa#:B43540A5826M7
  • Kuvaus:CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP