Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43541A9227M000
B43541A9227M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43541A9227M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43541A9227M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 28176 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43541A9227M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 28176 pcs Tietolomake B43541 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43541
Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43541A9227M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 360 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 360 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose