Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43544A5567M087
B43544A5567M087
B43544A5567M087
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43544A5567M087 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43544A5567M087
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43544A5567M087 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12739 pcs Tietolomake B43544 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43544
Ripple Current @ Low Frequency 2.79A @ 100Hz Arvioinnit -