Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43545C9337M000
B43545C9337M000
B43545C9337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43545C9337M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43545C9337M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43545C9337M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21011 pcs Tietolomake B43545 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43545
Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 100Hz Arvioinnit -